Eelvooru registreerumisinfo

Eelvooruks registreerumine algab 07. jaanuaril ja lõpeb 22. jaanuar kell 14. Põhikooli II kooliastme õpilased. Kes kirjutavad töö eesti keeles, peavad  registreerumiseks minema aadressile https://goo.gl/forms/v9DyIHveb4A7GRZs2, põhikooli II aste, kes kirjutab tööd vene keeles, aadressile https://goo.gl/forms/N0lmKZy8Jz95Nk3C3

Õpilastelt küsitakse ka nende õpetaja eposti aadressi, et vajadusel õpetajaga otse suhelda.

Registreerunu saab vahemikus 2.‐6. veebruar enda poolt esitatud aadressile kinnituskirja, et ta on oodatud olümpiaadile ning elektroonilise lingi, mis aktiveeritakse 8. veebruaril. Palun pange õpilastele südamele, et nad saadud kirja ära ei kustuta, sest just selles kirjas oleva lingi kaudu pääsevad nad ligi enda olümpiaaditööle. Kui 6. veebruari õhtuks kirja ei ole, siis vaadaku igaks juhuks oma junk‐maili, kui seal ka kirja ei ole, kontrolligu, kas tema postkast liiga täis ei ole ning siis kirjutagu mulle: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Põhikooli II aste alustab olümpiaadi küsimustele vastamist 8. veebruaril kell 9.00 ning link on aktiivne, ehk küsimustele saab vastata kuni 10.30. PPõhikooli III aste alustab kl 10.30 ning link on aktiivne kuni 12.00. Gümnaasiumi link aktiveeritakse kell 12 ning on avatud kuni kella 14.00.

Operatiivne info olümpiaadi kohta: http://yhiskond.edu.ee/

Tutvu juhendiga siin

Korraldustoimkonna nimel lugupidamisega,

 

Aive Küng

Tel 51 12 514