Head III üleriigilisest ühiskonnaõpetuse olümpiaadist osa võtta soovijad! Algab registreerimine osavõtuks olümpiaadist!

Eelvooruks registreerimine algab 21. jaanuaril kell 14 ja lõppeb 25. jaanuaril kell 14.

Õpilastelt küsitakse ka nende õpetaja e-posti aadressi, et vajadusel õpetajaga otse suhelda.

Registreerunu saab vahemikus 29.-31. jaanuar enda poolt esitatud aadressile kinnituskirja, et ta on oodatud olümpiaadile ning elektroonilise lingi, mis aktiveeritakse 8. veebruaril.

NB! Palun pange õpilastele südamele, et nad saadud kirja ära ei kustuta, sest just selles kirjas olev link ongi nende olümpiaaditöö.

Õpilased! Kui 31. jaanuari õhtuks kirja ei ole, siis vaadake igaks juhuks oma junk-maili (rämpsposti postkasti). Kui seal ka kirja ei ole, kontrollige, ega teie postkast liiga täis ole ja seejärel kirjutage e-posti aadressile aare.ristikivi@htg.tartu.ee uue kinnituskirja saamiseks.

III üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi elektrooniline voor toimub 8. veebruaril 2013. a. Õpetajatel palun leida võimalused olümpiaadi sooritamiseks koolis (kas arvutiklassis või tulevad õpilased oma arvutiga ise kooli).

Põhikool alustab olümpiaadi küsimustele vastamist 8. veebruaril kell 10 ja link on aktiivne, ehk küsimustele saab vastata 45 minutit.

Gümnaasiumi link aktiveeritakse kell 12 ja õpilastel on vastamiseks aega 60 minutit.

Korraldustoimkonna nimel

Lugupidamisega,